płaczypity

co to jest za jakiś dziwny zwyczaj biadolenia, beczenia i opowiadania o swoich cięzkich przejściach na ekranie??? i to przy okazji prezentowania swoich umiejętności w jakiejkolwiek dziedzinie. Nie wystarczyloby pokazac co się potrafi, a nie lać ślozy i użalać się nad sobą??
Wolę juz być nosorożcem :-//

2 Odpowiedzi na płaczypity

  • sister-of-species mówi:

    Oj tam! czasem trzeba lać łzy na ekranie jak się nie ma komu wysmarkać w mankiet. Jak się wysmarkałam ostatnio koledze w klatę (a mam metr osiemdziesiąt więc nie było to łatwe) to nie trzeba było pisać ale za to jaki zdziwiony, bo ja taka kurwa silna zawsze. Daj ludziom poryczeć, nie każdy to umie. Ale się nagadałam, ale to z radości, że żyjesz(my).

  • lu mówi:

    no nie, stanowczo nie.
    Są programy typowo tylko i wyłącznie do beczenia, niech się tam uzewnętrzniają i płaczą, w programie o tańcu na ten przykład to ja chcę taniec widzieć, a nie słuchać żali :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>